Przyjęcia
.

Termy Szaflary

Przyjęcia

Termy Szaflary to idealne miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych w gronie rodziny, najbliższych przyjaciół oraz bliskich współpracowników.

Oferujemy zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb i upodobań w połączeniu z atrakcjami jakie czekają na Was w naszym obiekcie.

Wszystkim imprezom okolicznościowym może towarzyszyć wspólny czas spędzony na zabawie w basenach termalnych.

W ciepłe dni umożliwiamy również organizację przyjęć na trasie widokowym.

Szczegółowe informacje na temat oferty i cen uzyskają Państwo pod numer telefonu: : +48 531-262-397

Chrzciny

Chrzciny to nadzwyczajny dzień, w którym cała rodzina spotyka się z najmłodszym potomkiem w rodzinie. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, dzięki której ten dzień będzie wyjątkowy.Skład menu jest dobierany na życzenie Gości. Szef kuchni sprosta każdemu indywidualnemu wyzwaniu.

Komunia święta

Z przyjemnością organizujemy również przyjęcia komunijne. Profesjonalna obsługa, wykwintne dania i przepiękne wnętrza gwarantują niepowtarzalną atmosferę.Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie, w którym pokażemy Ci salę oraz przybliżymy szczegóły oferty.

Jubileusz

Urodziny, imieniny lub inne okazje w naszym obiekcie to doskonały pomysł. Organizatorzy oraz ich Goście będą zachwyceni, a ten dzień zapadnie na długo w ich pamięć. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, a naszą propozycję skomponujemy według preferencji naszego Gościa.

Termy Szaflary

Sala konferencyjna

Termy Szaflary to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń czy spotkań służbowych.  Dysponujemy 39 miejscami zarówno w sali konferencyjnej jak i w apartamentach 2,3,4-osobowych. W przerwie proponujemy dostosowany do Państwa potrzeb serwis kawowy oraz zapraszamy na specjalnie przygotowany dla Państwa lunch w restauracji Włoskiej. Chętnie przygotujemy wszelkie dodatkowe atrakcje według Państwa sugestii. Zapewniamy pomoc w organizacji oprawy artystycznej i muzycznej oraz pakiet dodatkowych usług i atrakcji. 

Do państwa dyspozycji

duży ekran, TV oraz DVD

Rzutnik multimedialny

Profesjonalne nagłośnienie

Flip - chart i tablica suchościeralna

Mikrofony bezprzewodowe

Dostęp do szybkiego internetu

Sala konferencyjna

Galeria zdjęć