Bon turystyczny
.

Od 12 lipca w Termach Szaflary

bon Turystyczny

Skontaktuj się z nami telefonicznie:

lub mailowo:

W ciągu 24 godzin od zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą!

INFORMACJA W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ PŁATNOŚCI ZA USŁUGI BONEM TURYSTYCZNYM

Wobec ogromnego zainteresowania zakupem usług opłacanych za pomocą Bonu Turystycznego uprzejmie informujemy, że:
1. By dokonać płatności Bonem Turystycznym otrzymacie od nas Państwo umowę lub możecie pobrać ją samodzielnie z naszej strony internetowej pod adresem: www.termyszaflary.com/bon-turystyczny/
2. Prosimy o wypełnienie umowy i odesłanie do nas kompletnej umowy mailem do dnia 31.03.2023 r. do godziny 15.00, zrealizowane zostaną tylko kompletnie i prawidłowo wypełnione umowy wraz z numerem kontaktowym
2. Jeśli umowa zostanie przesłana dnia 31.03.2023 r. po godzinie 15.00 (lub w jeszcze późniejszym terminie), nie będziemy w stanie zrealizować płatności za pomocą Bonu Turystycznego.
3. Po otrzymaniu przez nas umowy, nasz pracownik skontaktuje się z Państwem telefonicznie  do godziny 18.00 w celu realizacji płatności za pomocą Bonu Turystycznego – w tym celu konieczne będzie przekazanie w trakcie rozmowy kodu płatności – uprzejmie prosimy o odbieranie telefonu dla usprawnienia procesu. Pracownik podejmie dwie próby kontaktu.
4. Cały opisany proces płatności musi zostać zakończony jeszcze w dniu 31.03.2023 r., gdyż po tej dacie nie będzie już możliwości zrealizowania Bonu Turystycznego, nawet jeśli otrzymamy od Państwa umowę.
5. Usługa wykupiona do dnia 31 marca 2023 r. i opłacona Bonem Turystycznym może zostać zrealizowana w nieprzekraczalnym terminie do 3.09.2023 r. Brak wykorzystania rezerwacji lub usługi w tym terminie skutkuje obowiązkiem zwrotu otrzymanej przez nas płatności na wyodrębniony rachunek bankowy Polskiej Organizacji Turystycznej (nie podlega ona zatem zwrotowi klientom).
6. Bonu Turystycznego, ani zakupionego za jego pomocą potwierdzenia wykupu usługi (vouchera), nie można wymieniać na gotówkę lub inne środki płatności.
7. Potwierdzenia zakupu usługi będą do Państwa przesyłane mailowo po 31.03.2023 r.

Realizacja Bonu Turystycznego

Jak zrealizować bon?

Wypełnij umowę niezbędną do realizacji bonu przed lub w dniu przyjazdu. Umowę znajdziesz tutaj

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Wyjaśnimy CI procedurę wykorzystania biletu.

Kup odpowiedni dla siebie bilet + dowolną ilość kuponów na usługę gastronomiczną (wartość 1 kuponu wynosi 50,00 zł) . Bon Turystyczny obowiązuje tylko na bilety do strefy basenowej. 

Podaj kwotę jaką chcesz wykorzystać z Bonu Turystycznego oraz jednorazowy kod potwierdzający płatność, który otrzymasz SMS-em na nr telefonu podany przy aktywacji bonu.

Jeśli wartość usługi przekroczy wartość bonu, resztę kwoty możesz uregulować w wygodny dla Ciebie sposób.

Dodatkowe informacje:

Realizacja Bonu Turystycznego

Jak uzupełnić umowę?

Wydrukuj 2 egzemplarze (jeden zostawisz dla siebie, drugi przekażesz pracownikowi w Biurze Obsługi Klienta).

Wypełnij pola zaznaczone kolorem pomarańczowym. Ważne (!) : umowę wypełnia osoba, która aktywowała Bon Turystyczny na swoim koncie PUE ZUS.

Wypełnioną umowę zabierz ze sobą w dniu przyjazdu . Umowę możesz również wypełnić na miejscu.

Realizacja Bonu Turystycznego

Kontakt

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie realizacji skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 721 100 800 lub mailowo pod adresem: bok@termyszaflary.com

Bon turystyczny jest aktywny do dnia 31 marca 2023 r.

Realizacja Bonu Turystycznego

Cennik

Bilet rodzinny 2+1* Bilet rodzinny 2+2* Kolejne dziecko Bilet normalny Senior 60+ Dzieci do lat 16 Bon gastronomiczny
272 zł
329 zł
45 zł
109 zł
99 zł
99 zł
50 zł

Dodatkowe informacje: